Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pubg nejde spustit

Zdravim, na windowsu 10 64bit, mi slo Pubg Lite (ktere je zdarma) uplne bez problemu, hral jsem to asi cca pul roku, pak jsem nainstaloval win 7 jelikoz muj win ma jen podporu pro win 7, coz mi nevadi, ale ted na windowsu 7 mi pubg lite nejde spustit, a nehodlam kvuli tomu zase davat zpatky windows 10...

Pri spusteni to pise toto: DX11 feature level 10.0 is required to run the engine

v DXDIAG mam napsano DirectX 11

nejnovejsi ovladac od grafiky mam.

koukal jsem na google, ale vetsinou tam pisou kraviny, nenasel jsem zadnej poadnej navod ktery by fungoval, kdyz to mohlo fungovat na windowsu 10 tak proc ne na windows 7? Pripominam ze ta hra podporuje Windows 7..

kdyby jste se ptali co je pubg lite, tak je to pubg pro slabsi pc ktere je vic optimalizovane jak klasicke pubg..

NTB:

i5 3320m
Geforce GT 640M
Intel HD 4000
8GB RAM
Windows 7 64bit.

dalsi vec je ze moje graficka karta ma:

DirectX 11, Shader 5.0.

Diky.

PUBG ti na tom pc nepôjde tak to nemusíš ani skúšať

Minimum system requirements:
CPU: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
RAM:8 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DX:Version 11
OS-64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
Store:30 GB available space
Network:Broadband Internet connection

/už vidím, reagoval jsem podle odpovědi horního příspěvku a tudíž jsem se domníval že máš na mysli klasické PUBG.

Takže tedy pro LITE:

Já mám zkušenosti takové, že jsem se držel zuby nehty win7 ale hry (ačkoliv oficiálně podporované byly) nechtěly moc dobře fungovat. Po přechodu na w10 bez problému.

U tebe tipuju na konflikt ovladačů a chyby v systému. Začal bych s DDU (display driver uninstaller) - odinstalací veškerých grafických ovladačů a stáhl bych ovladače pro tvoji gpu ze stránek výrobce notebooku ! To je důležité. Pak můžeme pátrat dál...