Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno CS:GO - Hodne malo FPS

Zdravim, nainstaloval jsem si hru counter strike global offensive na steamu ktera je zdarma, jelikoz mam notebook tak jsem ihned po spusteni hry v nastaveni graficky dal vse na OFF, a Very LOW, a cele nastaveni hry jsem dal na nejnizsi detaily co to jde, rozliseni 1360x720, pak jsem hru vypl zapl aby se nastaveni projevilo, ale ve hre mam pouze 40FPS a jeste se to pohybuje mezi 30-45 FPS, jelikoz mi to nedalo, tak jsem si na youtube nasel videa kde hrajou lidi CS:GO s moji grafickou kartou, a nasel jsem dost videii kde na uplne totoznem notebooku co mam ja, lidi maji bez problemu i 100-120 FPS

Zde zasilam jedno video: https://www.youtube.com/watch?v=LjvzCyEoN_s

a podotykam ze jeste mam o neco vykonejsi notebook jak on co ma okolo 100FPS, on ma 6GB RAM, ja 8GB, on ma intel core i5 3210M a ja mam Intel core i5 3320M, takze nechapu jak je to mozne, vim ze to neni herni notebook, ale kdyz ostatni lidi mohou dosahovat takoveho FPS, a maji podobny, nebo slabsi notebook??..

Informace o mem notebooku + Maximalni stupne hri hrani CSGO:

Klik zde: HQcxK97.jpg

Stupne bez zatizeni, kdyz je pouze zapnuty google chrome:

CPU: 58-60C
Grafika:53C

notebook byl pred mesicem v servisu na prepastovani.

Procesor nastaveny na maximalni vykon v napajeni
Nvidia nastavena v control panelu na maximalni vykon.

Řešení:

Benchmark video, ktoré si tu pridal je 5 rokov staré, tá hra za ten čas dostala desiatky nových updatov, už ani dust2, ktorý je vo videu, vôbec nevyzerá dnes takto. Čiže sa mohli posunúť aj HW nároky, rovnako predpokladám že ten ntb už máš pár rokov a výkon ntb skrátka časom klesá bez ohľadu na to či je vyčistený a prepastovaný.

Môžeš si skúsiť nastaviť rozlíšenie 4:3, to by ti mohlo pridať naviac nejaké fps, ale 100 fps na tom asi nečakaj.

Benchmark video, ktoré si tu pridal je 5 rokov staré, tá hra za ten čas dostala desiatky nových updatov, už ani dust2, ktorý je vo videu, vôbec nevyzerá dnes takto. Čiže sa mohli posunúť aj HW nároky, rovnako predpokladám že ten ntb už máš pár rokov a výkon ntb skrátka časom klesá bez ohľadu na to či je vyčistený a prepastovaný.

Môžeš si skúsiť nastaviť rozlíšenie 4:3, to by ti mohlo pridať naviac nejaké fps, ale 100 fps na tom asi nečakaj.

tak jsem si na youtube nasel videa kde hrajou lidi CS:GO s moji grafickou kartou, a nasel jsem dost videii kde na uplne totoznem notebooku co mam ja, lidi maji bez problemu i 100-120 FPS

Já jsem viděl na YT vidět mluvit psa a taky tomu nevěřím.

mam o neco vykonejsi notebook jak on co ma okolo 100FPS, on ma 6GB RAM, ja 8GB, on ma intel core i5 3210M a ja mam Intel core i5 3320M, takze nechapu jak je to mozne

Herní výkon především záleží na grafické kartě a ne na procesoru nebo RAM.

Kluci co ti odpověděli mají pravdu, dnes už je ta hra HW náročnější než bývala. Tam je tvůj problém, máš slabý notebook.