Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hellblade - Senua's Sacrifice: obtížnost a nákaza

Zajímalo by mě na jakou obtížnost hru hrajete. Kromě "easy, medium, hard" je zde i obtížnost "auto" kde se asi obtížnost řídí podle toho jak se hráči daří, což mi přijde ujetý a naštěstí jsem to u žádné další hry nikdy neviděl. Protože ji hraji poprvé zvolil jsem prostě medium. A hlavně by mě zajímalo jak je to s tou nákazou. Na začátku hry se říká něco že když hráč bude často umírat nákaza se rozšíří a hra úplně skončí bez nároku na jakýkoli postup a může se asi začít od "new game", je-li to vážně tak, je to přece naprosto úchylné. Jeden borec v recenzi psal že je to blbost, protože chcípnul mnohokrát a nákaza mu postupovala vůbec, nebo jen velmi pomalu. Tak já jsem asi smolař, jedna pasáž se mi prostě nedařila a ve hře jsem chcípnul asi 4x, nakaženou mám celou ruku i s ramenem a vypadá to že exnu ještě tak 2x a je konec celé hry. Hru samože nebudu hrát jak debil od úplného začátku se všemi ukázkami co nelze ani přeskočit. Děkuji za vaše reakce

Ztráta času hru hrát. Při pátém exnutí se hniloba vrátila k loktu, po chvíli zpět k rameni, takže infekce je jen pro srandu. Hra s mentálně narušenou buchtou které v palici donekonečna drmolí hlasy, takže ve hře není chvíle klidu. Celou dobu frustrovaně hledá svého klátiče, nepřátel jsou zde asi 3 druhy, hru lze dohrát za pár hodin, především závěrečné ukázky jsou dlouhé utrpení, ... Hra si rozhodně nezaslouží 8z10 jak čtu v recenzi. Co se mě týče metu ji za stolu