Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modovanie hry Gta San Andreas

čaute dneska som si stiahol gta sa steam verziu a že vraj tam nefungujú mody dá sa to opraviť cez downgrade program či jak sa to vola ale neviem či to bude fungovať steam verzia z mody ak niekto hral a modoval tu hru išlo vám to či nie ?

Ahoj,

normálne ak máš Steam verziu hry, môžeš ju módovať. Len musíš downgradovať verziu hry, pretože Valve (majiteľ steam-u) vydal pre GTA SA (steam version) nejakú svoju verziu, ktorá sa nedá módovať ani inak upravovať (čiže hra je čistá). Je to z toho dôvodu, aby skrátka hráči necheatovali v hrách.

Môžeš si pokojne stiahnuť aj warez, ale z vlastných skúseností viem, že steam verzia je "stabilnejšia". Čiže hra pri módoch menej crash-uje. Downgrader, ktorý som aj ja kedysi použil, som si uploadol na ulož.to -> https://uloz.to/file/3HrTfv5XoBwF/gta-san-andreas-downgrader-exe Návod nájdeš tu.

Presne to som pozeral aj stiahol a nič tie polička čo sa dajú prekrútnuť asi loader a to ostatok som tam nemal len to oscanovalo hru a to bolo všetko a keď som dal downgrade verzie dalo mi to V1-Hood verziu a hru mi nespustilo dal som tam mod hra sa zapla zmenšilo sa rozlíšenie hry a vypla sa to bolo všetko robil som to asi 5x a nič toho a ešte keď som otvoril ten downgrader tam skočil error žltý výkričník a to bolo všetko.

Jakej asi loader? Napišeš do google-> sa downgrader to první, ujistíš se že máš opravdu čistou Steam hru nainstalovanou (přověřit integritu hry ve steam knihovně-> vlastnosti) překopíruješ si tu steam verzi ze steam -> steamapps -> common na plochu, spustíš downgrader vybereš tu složku se hrou co máš na ploše a dáš downgrade (trvá to pár minut), a nainstaluješ ty mody co jsem psal (modloader obsahuje asi loader), tebe jako pak nejde spustit hra?
Jak se ti to nespustilo, prostě bez chyby se nic neděje? Jestli používáš ENB series musíš stáhnout Win10fix aby se ti to spustilo, a taky je dobrý mít stáhlí toto https://support.microsoft.com/en-us/help/2977003/the-latest-supported-visual-c-downloads

Stiahol som downgrade ked som ho spustil tak mi vyskočil error error. Fatal error while trying to reach the RockstarNexus services.
System.Net.WebException The remote server returned an error: (404)
Not found it.
in System.Net.HttpWebRequest.GetResponse
in SAPatch.utils.downloadToString(Stringurl)
in
SAPatch.main.VB$StateMachine_19_main_Shown.MoveNext

Ked som to otvoril scanovalo mi to hru všetko ok

len mne sa nenačitalo Essential Modifications

a ked som dal downgrade tak hra nefunguje a to je všetko.