Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fortnite Battle Royale FPS Dropy

Zdravim, Ve fortnite mam vse na minimum, a vse na off, FPS mam sice treba 60-100, ale kazdou druhou sekundu mi FPS dropne treba i na 10, 5, takove zaskuby, nekdy to klesne na 10, nekdy na 20, sice mam notebook ale minimalni pozadavky splnuju..

Pozadavky na fortnite:

OS: Windows 7/8/10 64bit.
CPU: Intel Core i3 4xxx 2.4Ghz.
GPU: Intel HD 4000.
RAM: 4GB RAM.
HDD space: 16 GB.
DirectX - DirectX 11.0.

Muj Notebook:

Intel core i5 3320M
8GB RAM
GeForce GT 640M 2GB
Windows 10 64bit nejnovejsi verze.

notebook byl pred mesicem prepastovany v servisu, teploty gpu pri hrani: max 78, teploty procesoru pri hrani: max 89c

Diky za kazdou radu: tu jeste posilam benchmark: https://www.userbenchmark.com/UserRun/26739377

tak nevim zda je neco spatne,ovladace nejnovejsi na Nvidiu.

Dekuji.

vubec prave nemam nic v pozadi, ale nejvic co nechapu je ze mi ta hra de treba i na 120 FPS, ale dropuje to sekundama prave dost, i na 10fps, coz bude asi tim HW no... mam ciste nainstalovany windows, takze mam jen fortnite, a google chrome stahnuty, kdyz nepocitam ovladace..

Ty jsi nainstaloval ovladače ze stránek Nvidia a ne ze stránek výrobce notebooku? Pokud ano, tak bych vyzkoušel nainstalovat ovladače GPU ze stránek výrobce notebooku. I když ta teplota CPU je opravdu vysoká, může to způsobovat ty dropy. Jak ti psal Icepower, podtaktuje se a pro hru najednou není výkon.

Problem jsem vyresil tim ze jsem nastavil custom rozliseni v ini souboru a to 1024x768, dropy jsou sice pryc, ale jeste jsem nezminil ze se mi nacitaji textury pomalu strasne moc, dam priklad, letim, doletim na barak a cele mesto i s barakem nemaji texturu, obvykle to trva 20sekund nez se vsechny textury nactou a az pote muzu hrat, coz je ve fortnite dost velka nevyhoda, vypada to presne takle:

https://i.redd.it/0156oyrh2cf21.jpg

na youtube jsou tutorialy kde rikaji ze to je tim ze je stary ovladac na grafiku a ze pomuze instalace nejnovejsiho ovladace na grafiku, coz ale mam, a dela mi to stale.