Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Middle-earth: Shadow of Mordor blivajz

Cau,

jsem zacal hrat tuhle hru a neskutecne hnusna grafika, naprosto nekoukatelne, protoze hra extremne trpi na tearing.

Nemate nekdo tip co s tim.

Pres Google jsem nasel, ze pry se to nedeje, kdyz se hra hraje v okne, coz teda nebudu hrat radsi vubec. Druha rada vypnout FPS limiter je na te same urovni. Nemam zajem mit 150FPS a rvouci grafiku, ktera to nestiha chladit.

Jinak vysvetleni toho jevu v te hre je takove, ze vyvojari nedokazali do hry dodat VSync. To co je tam popsane jako VSync je pry adaptive VSync, teda omezeni FPS na 60 jen seshora. Jenze to neresi tearing. :-/

Pravdepodobne je teda hra blba a nevyresim to, ale treba nekdo objevil jeste jine reseni. Predem dik.

Definitivne konec, tak epicky debilni hru jsem jeste nevidel.

Z Panem Prstenu to ma spolecneho leda tak hovno a ani jako mlaticka to dohrat nejde.

Zabij nacelnika.

Rad bych, kdyby debil pokazde neutek z boje.

Stupidita tak mozna pro 8 lete kluky.

Omluva Ubisoftu, to jsem si myslel, ze jsou dno, ale tohle je jeste horsi.