Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Origin: A Way Out

Zdar,

chteli bychom s kamosem hrat hru A Way Out. Kamos ma koupenej Origin Access a v ramci toho tu hru muze hrat. Ja nemam nic a kupovat nechci, ovsem kamos mi tvrdi a nasel jsem to tak i na netu, ze hru muze vlastnit jen jeden hrac. Podle toho, co jsem nasel si druhy hrac proste stahne na Originu A Way Out (Friend Pass), ovsem ja jsem nic takoveho nenasel. Takze se chci zeptat, jestli tu s tim nekdo ma zkusenost a jestli je treba ta hra jeste vubec funkcni?

Tak jsme to zkusili a vysledek je, ze se pripojit nejde. Kamos me pozve, mne pozvanka prijde, ale pak to napise, ze je treba abych si koupil svou kopii hry, jinak hrat nemuzu.

Proste typicka EA, jedna kopie hry pro co-op staci a pak zjistite, ze ne.

Jen me to presvedcilo, ze delam dobre, kdyz s nima nechci nic mit spolecneho a mam tam jen hry zdarma a tu FIFA18 koupenou ve sleve. At si trhnou.