Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická pamäť u hier.

čaute skušal som nový RE3 Demo a tam je nastavovanie grafiky tak že te bere z pamate mam 6GB a ked som to chcel hrať na uplne na max tak to skočilo na 12gb ale takú pamäť nemám môžem to tak mať a kludne hrať či to nejak poškodí tu grafiku či hru ?

Nektere hry delaji to, ze si do volne graficke pameti prednacitaji i textury, ktere nepotrebuji, ale mohly by. Timhle zpusobem ti to sezere spoustu pameti. Dulezite je, ze to potreba neni. V nejhorsim pripade by ti doskakovaly textury, coz bude pusobit blbe. Uplne nejhur se da snizit rozliseni. Idealni stav to neni, ale v nejhorsim muzes hrat na 1920x1080, kde neni mozne, aby to sezralo (potrebovalo) vic jak 6GB pameti.