Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assasincreed origin ability points

Dobry den potreboval by som poradiť ako ešte môžem ziskať ability points prešiel som celu hru som level 43 našiel som všetky miesta k odpočinku aj všetky prastare tabule ale stale my niake ability points chybaju aby som mal komplet cely strom skusenosti chyba my ešte asi 12 ability points ak by niekto vedel poradiť bol by som rad dokončil som aj všetkych 12 horovych kamenov a mam aj všetky legendarne obleky a zabil som aj všetkych 4 slonov takže už fakt neviem

Ak si na 99 percentách ako som bol ja (ale už nie som) tak si na mape niečo musel vynechať, tiež sa mi to stalo vytvoril som si pomocou animus či jak sa to vola novy save ten isti ako mam a dal som si odkryť všetke značky na mape a niektoré som nemal dokončené ako napr tábor či niečo také. Na dokončenie AC Origins 100Percent nepotrebuješ ability points ani ja to nemám a hru mam dokončenú na 100percent. Ale môžeš kupovať xp tabuľky a tak dostaneš ability point.