Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem the sims 4

dobrý den, může mi někdo poradit kde kontaktovat online podporu v českém jazyce? zkoušela jsem online chat jenže mi odepsal ať kontaktuju podporu ve svém jazyce a to teda fakt netuším kde, děkuji

Ano, zrušila.

Od 15. září 2017 přestaneme podporovat tento jazyk. Nadále vás budeme přesměrovávat na kanál podpory v angličtině, kde můžeme nabídnout prodlouženou provozní dobu a rozšířené možnosti (v závislosti na povaze vašeho problému). Stále však v případě potřeby můžete vyhledávat určitý obsah ve vašem jazyce na help.ea.com.
Pokud máte zájem o pomoc od dalších hráčů, navštivte answers.ea.com. Děkujeme.

Ach jo tak dekuji, já právě jsem si psala online s někým v angličtině a on mi napsal že mám kontaktovat někoho tady. Tak vůbec netusim. Každopádně seru na ně a už si od nich nic nekoupim. Rozbil se mi PC a hry na novém v oroginu nemám a samozřejmě to neumí vyresit. Děkuji

Jsi si opravdu jistý, ze se prihlasujes na stejný účet? Pak mě napadá jen 2 roky neaktivity a Origin měl kdysi v podmínkách pravi mazat právě takovéto účty jako neaktivní. Zda to má i dnes a využívá to nevím. Podle mě jsi se na starém pc automaticky přihlašovat na jiný účet, ale, myslel sis že se prihlasujes z jiného.