Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AC4 Black Flag tragikomika doznala noveho vrcholu

Hele to je neuveritelny, pry AC3 je nejhorsi dil, pak uz to jde. Opak je pravdou AC4 je prava parodie na PC hru.

Uplnej zacatek, objevim se na lodi pod palbou nepratel, "bez ke kormidlu" rika mi hra, jdu tam. "Chytni kormidlo" chytnu kormidlo, hra zatuhla, restart. Si rikam to tu teda jeste nebylo, snad zadna hra mi jeste nezatuhla po 5 vterinach od zahajeni gameplaye, opravdu Ubisoft nastavil latku pro totalni odpad zase o neco niz.

Nicmene ok, pokracuju dal, pak uz to docela slo, samozrejme je to uplne stejny jako predchozi AC, pohyb, narazeni do sten, splhani, kdyz splhat nechci, vsechno je stejne blbe. Dostal jsem se az do Havany, splnil nekolik ukolu a ted jsem v misi, kdy jsme zajali "mudrce" a napadli nas Assassini, mam chranit Torese, ten je prede mnou nikdo na nej neutoci a ubyva mu zivot, pokud jen cumim a nic nedelam, tak mi hra oznami, ze spojenec chcipnul, prestoze stoji prede mnou, pokud tam beham, tak dam treba 5-6 assassinu a potom me dalsi 3-4 obklicej a bud me sejmou nebo mi zase ten Tores, ktery chcipne nebo mi utece a hra me oznami, ze jsem byl daleko. Takhle jsem to zkusil uz 10x a uz proste nevim, zase nejakej vopruz, boze proc to ten Ubisoft nemuze aspon trochu odladit, fakt debilove nejvetsi.

Nejaka rada?

Řešení:

Sracka to je, nic vic a netvrdte mi, ze tohle zpusobil muj pocitac. :-D

Tomu muze verit nejakej herni fanousek bez zakladnich znalosti softwaru a programovani, ale fakt jako ne.

Print screen galeony El Arca del Maestro zevnitr :!: ANO, opravdu jsem proplaval trupem lodi do!

Jinak koukal jsem na gameplay:

https://www.youtube.com/watch?v=iOx4w9W2Xmw&list=PLTcoRMwrX2DgDn1BjErl9qI36jVl3CCTQ&index=18

a kdyz jsem se dostal do vesnice, mel se mi ukol prepnout z najiti vychodu dzungle na lokalizovani Juliana du Casse, ale proste hovno. Beham tam jak debil a jak se zda, tak budu muset restartovat hru, takze budu behat minimalne jeste jednou. Super hra, idioti Ubisoft.

Zlatej AC3 proti tomuhle. Mimochodem nesympaticky hrdina z AC3 jako doporucuju L-Coremu, kteremu je nesympaticky Zaklinac si zahrat AC4, ten prekonal vsechno, hrdina AC4 normalni zmetek, nic vic.

Tak konec, hru nelze dohrat, nevim, kdo to vymyslel, ale je to prilis slozite. Puzzle na presdrzku.

Jinak ale az tak me to nemrzi, ono to i dejove je hodne slabe. Jako jsem nadaval i na predchozi dily, ale ve vysledku ten AC1 a AC2 to byla spis moje neznalost, ze jsem nevedel co jeste prijde. Datadisky AC2 uz mi prisly hodne slabe, hlavne ten druhy byl o nicem. AC3 byla v podstate sekacka, ty dovednostni ukoly ve stylu prelezani prekazek, to tam v podstate nebylo. Ale zase na druhou stranu pribeh byl mnohem lepsi nez u AC4. Tady bohuzel vymysleli v te nehistoricke casti hackovani a je to ve stylu tech her, asi budete znat, ze mate panacka a ten ma prejit silnici, po ktere jezdi auta, hodne aut. Tak tady neni silnice, ale mate kulicku a jezdi takove carky. Problem je, ze "silnice" ma treba 15 proudu a jeste je to ztizene, ze je tam plna cervena cara, ktera se meni na modrou a jen tehdy pres ni muzete prejit, ale to je otazka treba vteriny, proto se na druhou stranu dostat nedokazu a to jsem to zkusil snad stokrat. Bez toho se bohuzel neda pokracovat v pribehu, tudiz konec. Kretenska hra.

mas rozdrbany pc, inym ludom to islo v pohode

Za prve to jinym lidem neslo v pohode, pac v podstate staci libovolny gameplay na Youtube a zase jsou videt ty nedodelky jako v minulych hrach, ktere tam Ubisoft nechal.

Za druhe snad kazdemu trochu poucenemu uzivateli PC musi byt jasne, ze kdyz je problem jen ve hrach od Ubisoftu, ze to asi nebude mojim PC.

Kdepak, ja jenom nepisu o uplne kazde hre.

Treba ted pred AC4 jsem hral Final Fantasy XIII, naprosto famozni hra, sice obcas pomerne zdlouhava, bylo potreba opakovat mnoho souboju jen proto, ze i za opakovany souboj hra davala stejne bodu do stromu vlastnosti a bez tech bodu se nedal prekonat boss. Potom teda supertezke finale, trvajici bez ulozeni pozice neco pres hodinu hrani. Ale hra nepadala a v tomto smeru to bylo ok, akorat to teda take vyvojari nevymysleli, protoze nastaveni gamepadu neslo ulozit - inverzni osy gamepadu jsem tak pred kazdym zahajenim hry musel menit na standardni a vysvetlivky z klavesnice na gamepad. Tohle jsou ale zrejme chyby vyvojaru, s tim muj PC nema nic spolecneho. Fakt FFXIII doporucuju, kdo to nehral. Skoda jen, ze tich her nemuzu hrat vic, protoze vydavatel na nas v CR kasle a lokalizace neprovadi. Fanousci zatim udelali jen tento a nasledujici dil do cestiny, nicmene teda taky super profesionalni lokalizace od amatarskeho komunitniho tymu, rekl bych ze az zbytecne dokonala a proto trvala udelat velmi dlouho.

Musim to hrat, kdyz jsem si to koupil.

A ne, neni to 79. hra v rade, je to teprve 6. hra serie.

Navic fakt je blby, ze uz by to byla treti ubisofti hra v rade, kterou jsem zabalil. The Division blbost, TC Wildlands blbost a ted tohle, to uz si proste nemohu dovolit.

The Division mě baví extrémně (je to RPG) a Wildlans mě nebavilo vůbec (je to GTA) 8-)

a Black Flag jsem dohrál na 99% (zbylý % už jsem nevěděl kde vzít :-D), ale bavilo mě to, hlavně ty souboje lodí a nepamatuji si, že bych tam měl nějak technický problém a hrál jsem to na GTX660 tuším bez zapnutýho TXAA a PhysX...

V Black Flag som nahrala desiatky hodín a hra mi ani jediný krát nepadla a nemala som nikdy ani žiadne technické problémy. A to som ju hrala na dosť slabom notebooku, ktorý s herným strojom nemal spoločné absolútne nič. Čiže chyba asi nebude len čisto v hre :D

Sracka to je, nic vic a netvrdte mi, ze tohle zpusobil muj pocitac. :-D

Tomu muze verit nejakej herni fanousek bez zakladnich znalosti softwaru a programovani, ale fakt jako ne.

Print screen galeony El Arca del Maestro zevnitr :!: ANO, opravdu jsem proplaval trupem lodi do!

Jinak koukal jsem na gameplay:

https://www.youtube.com/watch?v=iOx4w9W2Xmw&list=PLTcoRMwrX2DgDn1BjErl9qI36jVl3CCTQ&index=18

a kdyz jsem se dostal do vesnice, mel se mi ukol prepnout z najiti vychodu dzungle na lokalizovani Juliana du Casse, ale proste hovno. Beham tam jak debil a jak se zda, tak budu muset restartovat hru, takze budu behat minimalne jeste jednou. Super hra, idioti Ubisoft.

Zlatej AC3 proti tomuhle. Mimochodem nesympaticky hrdina z AC3 jako doporucuju L-Coremu, kteremu je nesympaticky Zaklinac si zahrat AC4, ten prekonal vsechno, hrdina AC4 normalni zmetek, nic vic.

Tak konec, hru nelze dohrat, nevim, kdo to vymyslel, ale je to prilis slozite. Puzzle na presdrzku.

Jinak ale az tak me to nemrzi, ono to i dejove je hodne slabe. Jako jsem nadaval i na predchozi dily, ale ve vysledku ten AC1 a AC2 to byla spis moje neznalost, ze jsem nevedel co jeste prijde. Datadisky AC2 uz mi prisly hodne slabe, hlavne ten druhy byl o nicem. AC3 byla v podstate sekacka, ty dovednostni ukoly ve stylu prelezani prekazek, to tam v podstate nebylo. Ale zase na druhou stranu pribeh byl mnohem lepsi nez u AC4. Tady bohuzel vymysleli v te nehistoricke casti hackovani a je to ve stylu tech her, asi budete znat, ze mate panacka a ten ma prejit silnici, po ktere jezdi auta, hodne aut. Tak tady neni silnice, ale mate kulicku a jezdi takove carky. Problem je, ze "silnice" ma treba 15 proudu a jeste je to ztizene, ze je tam plna cervena cara, ktera se meni na modrou a jen tehdy pres ni muzete prejit, ale to je otazka treba vteriny, proto se na druhou stranu dostat nedokazu a to jsem to zkusil snad stokrat. Bez toho se bohuzel neda pokracovat v pribehu, tudiz konec. Kretenska hra.

Nakonec jsem to dohral.

Kdyz uz jsem nevedel co s tim a chtel do toho prastit, tak jsem zjistil, ze oproti vycviku, ktery tam k tem minihram je, tak ve hre nevadi, kdyz mi kulicka vyjede mimo obrazovku, cimz se da pockat az se nasktytne dobra moznost prejit na dalsi pruh. To sice porad nebylo na prvni pokus, ale situaci to dost ujednodusilo, takze asi na 5 pokus jsem to dal.

Jinak ale plati to hodnoceni hry, ktere uz tu mam. Takova mdla hra, kde navic a to jsem jeste nepsal, nemate zajem plnit vedlejsi mise, protoze jsou nesmirne otravne. Treba potapeni se pro plany. Mate tam zraloky, kteri po vas jdou, jednou dvakrat je zabavne preprat ho, ale po pate, po desate uz pritom chcete rozmlatit ovladac. Navic se to ne vzdy povede. Tohle je ale u vsech ubisoftich her, spousta obsahu, ktery je chvilku cool, ale ve vysledku je neuveritelne otravnej.

Musim rict, ze po tomhle bude trvat hodne dlouho nez se vrhnu na dalsi dil serie, protoze tohle musim opravdu vstrebat, bliv.

Odyssey je jedinej AC, kterej nemam a nekoupim ho driv nez se dostanu k Origins. Hraju to postupne, tkaze nasleduje Unity.

Jinak souhlas, Ubisoft vymysli jednu herni techniku a pak ji 10 let kopiruje vsude mozne.

Novy Splinter Cell nechci, nemohu si pomoct ale posledni dily byly prihlouple, vzpominam na SC 1 - 3, nikdy nebudou prekonany.