Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geforce NOW predplatne

Zdravim, roky som uz nic na PC nehral, cital som o tom geforce now na cloudove hranie. dve otazky: predplatne, plati sa po mesiacoch ci na cely rok? je mozne napr. zaplatit mesiac a hrat mesiac? co potom znamena to 90 days free premium? dalej, chapem, ze hru musim mat zakupenu, cize si musim naistalovat steam soft, tam hru kupit a potom nejako sparovat s tym ich softwarom? vdaka.

Pisou to tam.

Ty si zalozis ucet a zazadas o premium clenstvi, nasledne ziskas na 90 dni premium clenstvi zdarma a po 90ti dnech ti NVidia strhne castku za jeden mesic (zaplatis ji), coz bude u tebe v ramci te soucasne akce castka za dny 91 az 120. Nasledne tu samou castku budes platit kazdych dalsich 30 dni az do chvile, kdy premium clenstvi ukoncis.

Ano, je to tak, propojis si NVidia ucet s tvym Steam uctem a NVidia ti umozni hrat pres ten vzdaleny pristup hry, ktere ve sluzbe GeForce Now nabizi a ktere mas zaroven ve sve Steam knihovne. To znamena, ze si musis pres Steam koupit hru, kterou NVidia ve sluzbe GeForce Now podporuje, jine hry hrat nepujdou.

Ono je to vyhodne hlavne pro hrace, kteri uz na Steamu hry nakoupene maji, ti jenom zaplati NVidii clenstvi a uz hrajou. Ale samozrejme muzes na Steamu nakoupit, zaplatit NVidii clenstvi a hrat take.