Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft - nefunguje duplikovanie v Creative

Zdravím, mám problém ohľadne Minecraft-u. Nejdú mi duplikovať bloky v Creative móde. Keď držím Middle Click (teda Button 3 (Pick Item)), a jazdím po inventári, tak mi to vôbec neduplikuje itemy. Doslova som už postláčal celú klávesnicu, skúšal rôzne kombinácie (Shift, Alt, Ctrl, Space atď...) a nič nefunguje.

Testované na verziách: 1.8, 1.9, 1.15.2

Přesně, jak říká L-core. V creativu, když klikneš levým myšítkem, získáš 1 blok/item (z hotbaru, inventáře nebo seznamu bloků). Když klikneš kolečkem, získáš rovnou 64. A při stavění ti stačí držet pouze jeden, neubývají.

Nebo si myslel něco jiného? Nic jako duplikování (po klávesové zkratce se počet např. vždy zdvojnásobí) v MC tuším vůbec není.