Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft - Residence plugin problém

Zdravím, mám problém s Minecraft pluginom Residence. Dnes som si ho kúpil na tejto stránke. Problém je v tom, že aj keď si prenastavím config podľa seba, tak hra to ako keby ignoruje a stále sa riadi podľa základného configu. Teda toho, čo sa vygeneruje po pridaní pluginu. Plugin vyzerá že funguje v pohode, ale keď napr. označím dva body, a napíšem príkaz /res create Test, tak mi to napíše "An internal error occurred while attempting to perform this command". Lenže ďalšia sranda je v tom, že to tú rezidenciu vytvorí, ale je ako keby "zabugovaná". Keď napr. vôjdem do resky, nenapíše mi to nič. To isté aj keď odídem... nič to nenapíše. Ďalej v configu som nastavil aby bola reska zdarma. No stále sa odrátajú $.

PS: Permisie som nastavil...
PS2: Posielam sem config...

Tak som teda zistil, že plugin funguje bez problémov. Akurát pri tvorbe rezidencie to napíše do chatu chybu, ktorá v podstate nie je chyba... Ďalej to nezobrazuje ten text "You entered to residence (meno resky) owned by (nickname)".... ale inak plugin funguje bez problémov. Neviete niekto ako to prípadne opraviť?