Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metro Redux - Ruština?

Zdravím chtěl sem koupit Metro Redux DVD verze ,ale uvádí se pouze Eng audio což mě ve hře nesedí ani trochu.Je i nějaká verze s Ruským dabingem nebo ne,popřípadě jestli se dá dodatečně nékde dotáhnout.

Které Metro konkrétně myslíš?
2033 nebo Last Light? Původní verze mám obě na Steamu, v ruštině, Redux 2033 i na Epic (nenainstalováno, musel bych to zkusit).

Jak píšeš, Metra a Stalkery by mě jinak než v ruštině hrát nebavilo. Rusky celkem umím, ve škole jsem ji měl celkem 11,5 roků.