Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Origin potrebuje povoleni

Na novem PC jsem nainstaloval Origin a chci stahnout libovolnou hru, ale jakmile se ma zacit stahovat vyskoci hlaska, kterou jsem sem dal do prilohy.

Origin needs to download files and is waiting for permission. Please choose "Yes" when Windows prompts you for permission.

Co s tim?

Řešení:

Ach jo, nakonec to na redditu uz vyresili, debilni EA:

1. V aplikaci zakazat v nastaveni Origin Helper Service

2. Prejit ve Windows do nastroju pro spravu a kliknout na sluzby: Origin Client Service - ZAKAZAT, Origin Web Helper Service - ZAKAZAT.

3. Restartovat PC.

Hotovo, Origin funguje, hry mohu stahovat i hrat.

By se clovek z EA posral. :-/

Ty máš link na Origin jako správce? Já ne, funguje mi (ťuk ťuk na dřevo) i bez toho.

Ono to ale nemusí být možná přímo Originem, ale nějakým jiným "bezpečnostním opatřením" v PC. I když si nemyslím, že právě RedMax by si tohle nějak dodrbal.
Jiné rady radí reinstalovat Origin, ty nejdivočejší rovnou Windows.

Ta rada z videa, co jsem tu postnul, pomohla dost lidem, teď během pár dní...

Ach jo, nakonec to na redditu uz vyresili, debilni EA:

1. V aplikaci zakazat v nastaveni Origin Helper Service

2. Prejit ve Windows do nastroju pro spravu a kliknout na sluzby: Origin Client Service - ZAKAZAT, Origin Web Helper Service - ZAKAZAT.

3. Restartovat PC.

Hotovo, Origin funguje, hry mohu stahovat i hrat.

By se clovek z EA posral. :-/