Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zaklínač 1 inventář

Co mám dělat s tím bordelem co se mi nahromadil v inventáři? Jsem v druhý části, tedy jsem v hradbách rád lootuju ale fakt nevim kam mam davat ten bordel, když ho dam krčmařovi zmizne mi? Ten předešlej krrčmář už chcípnul tak nevim jestli to je dobrej napad :-)

Ano je to pokuta za zabiti, omylem sem rozklikl v boji straznyho a pak priasel zamnou ten typek dam boj sekne a geralt spadne :-)
A kdyz ai to dam ke krcmarovi a pujdu do jine lokace v dalsi kapitole bude to u noveho krcmare?