Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft - Extrahovanie módov z Modpacku

Zdravím, je nejaká stránka alebo program na extrahovanie všetkých módov vrátane configov atď... z rôznych modpackov?

Dajme tomu že som našiel modpack, ktori sa mi páči, lenže autor má v pláne modpack zrušiť. A ja by som chcel všetky módy z toho modpacku extrahovať napr. na plochu, a vložiť si ich do klasického minecraftu ručne. Dá sa to pomocou nejakého programu, alebo ktoré súbory musím stiahnuť z daného modpacku?

Vyriešené.

Riešenie (pre tých, čo majú podobný problém)

Pokiaľ si chcete vytvoriť svoj modpack, neinštalujte si do svojho Minecraft-u módy z inštalátorov napr. ako Modinstaller! Stiahnite si módy napríklad zo stránky 9minecraft. Stiahnutý súbor vložte do zložky mods (aj v prípade, ak sa vám na miesto .jar stiahne súbor .rar/.zip). Viem... môže to byť pre niekoho otrava, sťahovať ručne módy a ručne ich inštalovať.. ale aspoň budete mať 100% istotu, že vám to pôjde!