Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 1 padání

Ahoj,

mám krabicovou CD verzi Zaklínače 1, který se nespouští přes žádný Steam a jiné.
W10
Hra mi někdy spadne při načítací obrazovce. Zdá se mi, že když vypnu Steam, tak se to neděje. Jenže jak by Steam, přes který hra ani nejede, mohl způsobovat padání hry?
Je možný, aby hra padala kvůli Steamu na pozadí?

Pochybujem, že s tým nejako súvisí ten Steam. Skôr si myslím, že keďže je to stará hra a krabicovka, ktorá nemá tie najnovšie aktualizácie, tak môže byť problém s optimalizáciou na nový systém a hardvér celkovo. Na GOG bola inak už niekoľkokrát akcia, že keď skúsiš Gwint tak dostaneš Zaklínača 1 zadarmo, tak to skús sledovať ak sa táto akcia znova objaví, pri tejto verzii som nikdy žiadne problémy nezaznamenala.