Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars Battlefront II najednou se seká

Zdravím, když tato hra vyšla hrál jsem ji na ultra na nějakých asi 40-55fps a neměl jsem problém s výkonem a časem v pozdější době co jsem ji oprášil se mi strašně seká, i když jsem snížil grafik nastavení na medium! Nezažil někdo podobně a vyřešil? Nedělali nějaké úpravy, které by to mohly zapřičinit? Vím jen o přidávání vizuálního obsahu a fakt se mi rapidně zhoršil výkon. U jiných her nic takové nepociťuji, třeba Battlefield 1..
// Není to sekání, že by padalo fps třeba na 20fps stabilních, ale vyloženě několikasekundové zamrzávání a větší seky aji v menu..

Fakt nikdo neměl stejný problém, nemůže se Origin hádat s nějakým jiným klientem nebo co já vím.. I na easy grafický detaily se mi to nehratelně seká a crashuje na plochu. Zkusil sem repair souborů v originu a žádný rozdíl. Není možné, aby mi přirozeně klesl výkon z 60fps ultra detailu na nehratelný sekání na easy, zkusím projet komp nějakým cleanrem. Nechápu to. Nebo to ještě hodit na SDD, ale tam zatím nemám na 90gb flek