Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rust

dobrý den , zakoupil jsem si rust ale nemohu ho hrát protože mam jen 8 gb ram a je tam podmínka ze musíš mit 10 gb ram.neví někdo co stim?krome zakoupení nove pameti

Na Rust potřebuješ minimum 8 GB, doporučených je 16 GB. Přikup paměti nebo hru vrať, jak jednoduché Sherlocku :-) Ono tě to nebuzeruje jen tak pro nic, potřebuje to výkon a když ho nemáš, tak ti to tu hru logicky nemůže spustit.

Steam má ale jiné HW požadavky. Ten je upravuje na základě dat, ne jen na základě toho, co mu řekne vývojář. Minimální RAM se vždy počítá vč. systému. To bys mohl vědět :-) Jenom pokud výrobce neustanoví systém, stanovuje minimální HW požadavky bez zápočtu ram potřebných k běhu systému.

Nehledě vůbec na to, že tak jako tak tu je jediné řešení: dokoupit paměti. Nějak nechápu, o čem se tu vůbec bavíme, prostě má málo ramek, to nevyřeší modlením před počítačem a nainstalováním sraček typu Ccleaner.

CCleaner pre túto situáciu nenapadne snaď už fakt nikoho, ani debila čo si myslí že CCleaner zmení počítač v stíhačku, na ktorej bude možné preletieť na inú planétu.

Sa vôbec divím že to spomenúť tu vôbec teba napadlo. Ale inak hádali by sme sa zbytočne, lebo ono je možné spustiť aj na 8GB RAM Rust úplne v pohode. Samozrejme riešením nie je CCleaner.