Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Planet Zoo vs. Jurassic World

Dobrý den, chtěla bych se zeptat: Chtěla bych si pořídit hru Planet zoo ale nejsem si jistá jestli to můj notebook zvládne.... Mám hru Jurassic World a jde dobře až možná na grafiku, tam jde trošku vidět, že ji mám slabší... Proto se chci zeptat, jestli jsou tyto dvě hry na stejné úrovni a tudíž hratelné.... Děkuji

Pro každého "hratelné" znamená něco jiného. Hratelné se obecně považuje od 30 FPS a výše, ale někdo dokáže hrát hru i když se mu seká. U Planet ZOO jsou minimální HW vyšší než u Jurassic World, takže pokud dokážeš na svém notebooku hrát Jurassic World u kterého rovněž svým notebookem nesplňuješ minimální HW požadavky, tak třeba dokážeš hrát i Planet ZOO. Ale pevně věřím, že pokud to rozjedeš, tak to hratelné určitě nebude.

Min. HW požadavky Jurassic World: Intel Core i5-2300 / AMD FX-4300, NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon 7850 2GB, 8 GB RAM
Min. HW požadavky Planet ZOO: Intel i5-2500 / AMD FX-6350, NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB), 8 GB RAM

Jinak jak jsou hry hratelné na tvém notebooku najdeš třeba tady:

https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-930M.139035.0.html