Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam nereaguje

Ted se mi aktualizoval steam a když ho zapnu tak je tam jiná knihovna a celé se mi to kousne a nic... a když ho chci vypnout tak steam nereaguje... chyba u nich nebo u mě ? Jak u vás ?

Aha, teď se mi to taky aktualizovalo.

Pro mě změna k horšímu, barevný cirkus. Měl jsem nastavení knihovny s podrobnostmi (hra, kdy naposledy hráno, kolik zabírá místa atd.), žádné obrázky. Teď mám jen seznam her ve sloupečku vlevo a na většině obrazovky věci, které mě (v knihovně) vůbec nezajímají. A přepnutí layoutu tam není, zbyla (ze tří) jen jediná možnost. Škoda.