Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hľadám názov hry.

Čaute, hľadám názov jednej hry ktorú som raz hral u bývalého zámeho. Niesom s ním v kontakte. Bola to nejaká vojnová stratégia a pamätám si iba že mi tam vzducholode prinášali peniaze. Myslím že to bol jediný zdroj príjmov hre, ale niesom si istý. Tie vzucholode boli niečo ako harvestry. Dúfam že ste ma pochopili. Ďakujem pekne za rady a odpovede.

Už to bude hodně let, ale vybavuju si, že nějaké vzducholodě byly v Rise of Nations: Rise of Legends, ale to asi nebude ono... Já sice moc zběhlý ve strategiích nejsem, ale ostatním by určitě pomohlo, kdyby jsi napsal více informací. Jako jestli to byla vojenská strategie s reálnými současnými jednotkami, z druhé světové, sci-fi, steampunk (tam jsou vzducholodě celkem běžné).