Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem COD:modern warfare padá

Zdravím , koupil jsem si nové COD:modern warfare ale hra mi sem tam seká v cutscenách,a hlavně mi někdy zamrzne a spadne s hláškou cituji:Dev direct fatal error 6080 to číslo je vždy jiné,pc HW splnuji naprosto v pohodě RTX 2080,i7 8700k 4,9ghz,16gb ram hra je na ssd,všechno je aktuální co se týče ovladačů,tak nevim včem je problém zkoušel jsem monitoring přes MSI afterburner a všiml jsem si že ty lagy v cutscenách jsou jen tehdy když vyškočí využití procáku na 100% ale nevím proč ktomu dochází jinak ten procesor ta hra tolik nevytěžuje a šlape jako hodinky na 165+fps,máte někdo kdo vlastní tuhle hru nějakej podobnej problém?

při 16GB RAM by ta hra moc neměla šahat na pagefile, ale možné to je, já mám swap vypnutý a u 16GB RAM padalo na nedostatek paměti jen BFV s DXR a Star Citizen, jestli si bude nastavovat swap je dobrý nastavit min. velikost 1GB a automaticky zvětšovat do zadané velikost, protože to zbytečně bere místo z disku