Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem red redeption 2

Ahoj, jak se hraje red redeption 2? Je to něco ve stylu kingdom come deliverence? Jsou tam také podmise nebo různé vedlejší questy? Je to ve stylu dojdi do bodu A tam něco šlohni / vystřílej a přijd s tim do bodu B nebo to má hlubší příběh?

Ale ma pravdu, az na to, ze obidve hry obsahuju questy nemaju nic spolocne. Hra nema nudny pribeh, ale je to pribeh klasickych westernov, cize to nie je literarne majstrovske dielo :) A co sa tyka questov, niektore su dobre, niektore su klasicke fetch questy, pri takej velkosti sa monotonnosti neda moc vyhnut.