Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Empire Earth II - hra nelze spustit

Dobrý den,

mám tu problém ohledně spuštění hry. Jakmile si chci hru normálně spustit (přes ikonu), stane se akorát to, že se mi úplně zasekne počítač včetně kurzoru, takže nemohu nic dělat a jsem nucen počítat úplně natvrdo vypnout. Nevíte v čem by mohl být problém? Žádná chybová hláška se mi nezobrazuje. Samozřejmě hru mám koupenou (originál).

Momentálně mám windows 7 (64bit). Počítač značky HP s procesorem Intel Celeron 2.60 GHz.

Předem mockrát děkuji za odpověď.

Zkus třeba kompatibilitu s WinXP SP3. Na internetu je kolem problémů této hry na nových systémech spousty, i nějaké neoficiální patche či fixy. Hra mě nijak nezajímá (nebudu tedy více pátrat), budeš muset zkoušet internetové tipy či čekat dále.