Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utahne notebook GTA SAN ANDREAS ?

Zdravim, zajimalo by me zda tento notebook utahne hodne starou hru GTA San Andreas bez sekani, klidne i na nizsi detaily a rozliseni, hlavni je stabilni fps, tim nemyslim FPS 15, ale napr 30+

ASUS Eee PC X101CH
10.1" WSVGA displej (1024x600
Procesor - Intel Atom N2600 (1.6GHz 2jádra/4vlákna)
HDD 60 Gb,Ram na desce 1 Gb DDR3
integrovaná grafika Intel GMA 3600 Series.
Windows 7-32 bit.

Dekuji.

V GTASA se v nastavení dá frame limiter vypnout. Kolik fps ale vypnutí dá, nevím. Celou hru jsem odehrál s vypnutým frame limiterem. Ale když jsem se potápěl pro mušli u té vojenské základny v San Fierru, umřel jsem (utopil jsem se, nestihl jsem vynoření), což mi nevadilo, protože jsem se probudil v nemocnici a mušle byla vylovena :)

Verze hry 1.01, hráno na PC s WinXP