Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stará krabicová steam hra- reset?

Zdravím, odpověď asi znám, ale zeptám se. Mám originální cd steamové Half-Life 2. Účet na kterém jsem to před sto lety aktivoval už dávno nemám, i email k němu zanikl. Je takové cd opravdu k ničemu, nebo je nějaká cesta např. lze skrz cd key či support nějak resetovat key, smazat z asi už neexistujícího účtu, aby šel znovu použít? Chtěl bych to aspoň někde střelit, pokud by šla znovu aktivovat. Zbavuju se starých krámů. Jak je to teda s takovouto již aktivovanou steam hrou na cd.

Ty seš úplně mimo, tak se prvně zamysli než něco budeš zase kvákat. Pro sběratele krabicovky nemá digitální verze absolutně žádnou hodnotu a tak je jedno jestli stojí 0,001e nebo 100. Já se tady bavím o krabicové fyzické verzi na CD, kterou neseženeš v žádném obchodě.

Krabicovka Half-Life 2 je bez účtu Steamu naprosto k ničemu. Máš sice krabičku, možná CD, ale je to digitální verze, bez Steamu ji ani nenainstaluješ/nespustíš.
Jestli chceš nějaké krabicové verze her, mohu sloužit, pokud jsem je tedy (po aktivaci na Steamu) nevyhodil jako naprosto zbytečné krámy. Možná bych někde našel i Orange Box.

Z toho co vidím, když to šupnu do mechaniky to není digitální verze, jen digitální aktivace, CD dokážu otevřít a vidím tam přes 2GB souborů..
A nejde to náhodou z cd nainstalovat jako fyzicky na disk a potom se přihlásit přes jiný účet, kde je kopie zakoupená pod jiným kličem a tuto nainstalovanou verzi skz něj spustit? To by mělo fungovat, když jsem ji hodil do mechaniky, tu již aktivovanou fyzickou verzi na jiném zapomenutém účtě (v pc mám jiný steam s jiným HL2 za ty vaše 2e jak říkáte), tak mi to nabídlo hru spustit.

digitální verze = digitální aktivace

Kdyz si to koupis primo na Steamu, tak si to tam i stahnes. Kdyz si koupis fyzicke CD s digitalni verzi hry, tak tam mas soubory instalace hry, ale abys mohl hrat, stejne to musis aktivovat. Ano, v posledni dobe uz delaji to, ze "digitalni" krabicovka neobsahuje ani to CD, ale jen klic, nicmene to je jen technikalie.

Jednoduse prava krabicova verze hry je takova, kde nepotrebujes pripojeni k internetu a aktivacni ucet ke hrani hry, vsechno ostatni jsou ruzne typy digitalni verze hry.

Ano souhlasím, ale funguje to tedy i jak popisuju, může to někdo potvrdit? Pokud má člověk jeden steam účet, kde má HL koupeno a dostane se k mému CD, kde je sice klíč použitý, ale skrz jeho účet ho to k instalaci pustí, protože má vlastní klíč? To by, tak mělo být ne?

Pochop uz konecne, ze to CD je bezcenne, tam je jen vetsi cast instalacky, aby to clovek nemusel tahat pres internet, coz byl driv problem, ale dnes uz je net vsude, takze je kazdemu jedno, jestli toho taha online nebo to ma na CD. Jednoduse CD jde pouzit treba ke stovce klicu, budete-li si ho pujcovat, protoze to dulezite je ten klic.

Ano děkuji, stačila poslední věta.. na to se tu celou dobu ptám. Zbytek je snůška výplodů. Každému je to jedno?? Pro každého je bezcenné? Takže ty asi znáš všechny lidi na světě, když tu za ně mluvíš ano??? To opravdu nemáte ve svém okolí nikoho, kdo sbírá krabicovky a má k nim totálně vášnivý vztah? Já takových lidí osobně znám spousty a proto tu furt něco takového melu, nevymyslel jsem si to. Co je na tom tak těžkého pochopit, někdo sbírá známky, figurky, brouky a někdo hry. Nazdar

Já takových lidí osobně znám spousty a proto tu furt něco takového melu, nevymyslel jsem si to.

viz. odpoved od Hanyse.k

To opravdu nemáte ve svém okolí nikoho, kdo sbírá krabicovky a má k nim totálně vášnivý vztah?

Osobne v okoli ne, ale z toho vzdalenejsiho ano, sbira original zabalene nikdy nerozbalene krabicove hry. Pochopil bych i sber krabic z her, proste toho original obalu, ale jestli je uvnitr CD nebo neni, to uz je to posledni. Navic, jak znela puvodni otazka:

Je takové cd opravdu k ničemu, nebo je nějaká cesta např. lze skrz cd key či support nějak resetovat key

Pokud nekdo sbira prave ty CD, proc by ne, tak mu je snad jedno, jestli je k nemu prirazen key nebo ne.