Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Par dotazu na PS4

Zdravim. Mam v planu si koupit PS4 a mel bych par dotazu.
Vyplati se jeste koupit PS4/Slim, nebo PRO? Neresim 4K hrani, na to stejne nemam televizi. Spis jestli treba nacitani her je na PRO rychlejsi.
Kdyz si koupim krabicovku, budu behem hrani dostavat trofeje, nebo jenom z tech co koupim digitalne primo na ps storu? (Mozna hloupej dotaz, ale fakt nevim :D ).

Přesně, pokud nemáš 4K TV a neuvažuješ o ní v blízké budoucnosti, verzi PRO nepotřebuješ. Osobně bych na PS5 nečekal, ze začátku je potřeba vychytat mouchy, cena taky není nejnižší, počkám si jako teď na PS4, není kam spěchat.

Diky za odpovedi. 4K v planu nemam ani do budoucna. Spis mi slo o to jestli treba loading v hrach bude na PRO lepsi. Fpska sem nikdy neresil ani na pc, jen ted vzhledem k tomu ze uz sem spis jen prilezitostny hrac a chci si samozrejme zahrat ty exkluzivni pecky a byt pri tom rozvalenej na gauci, tak jsem se rozhodl pro PSko.

- Na PS4 PRO ktera ma podstatne (2x) vykonejsi GPU s kompatibilnima hrama mas lepsi a stabilnejsi frame/s (FPS) a nabizi i lepsi grafiku (HD textury ktere jsou dostupne jen pro vykonejsi model PRO) a to i v rozliseni 1080p nepotrebujes vylozene 4K aby jsi videl rozdil.
Her kterych se to tyka, rozdil uvidis i v FHD.

- Co se tyka 4K, stejne spusta her pro PS4PRO jsou jen Upscaling do 4K z nativniho rozliseni 1440p.
(jestli muzes mit PS4 PRO, tak nevidim duvod kupovat méne vykonejsi PS4)

- Jestli se vyplati a vzhledem k tomu ze bude vychazet PS5 je vec druha.
(za sebe mohu jen rict, ze pro hrani 4K jsem zvolil XBOX X, ktery u kompatibilnich her zobrazuje hry na nativnim rozliseni 4K*2160p o proti konkurencnimu modelu SONY PS4PRO ktery v realite zobrazuje jen Upscaling z 1440p do -> 2160p.
Netusim jak to ma po SW strance PS, ale XBOX umoznuje pri zapojeni QHD monitoru moznost nastaveni rozliseni na 1440p, nebo 120Hz pro podporujici monitory na rozliseniFHD*1080p. V drivejsi dobe nastaveni umoznovalo jen nastaveni bud 1080p nebo 4K. ).