Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spustit GTA 5. (200kč odměna)

Čau, 2 kila na paypal tomu, kdo vyřeší můj problém.

Instaloval jsem jeden program, který mi nešel spustit, takže jsem stahoval různý fixy, až jsem se nakonec dostal i k nahrazení nějakých souborů ve složkách System32/SysWOW64.

To mělo za následek, že mi teď nejde spustit hra GTA 5 přes steam. Když se ji pokusím zapnout, tak na 2 sekundy naskočí status "Running" a pak to zase hned skočí zpět na "Ready to play", v procesech se ta hra ani neukáže. Když se pokusím hru spustit přímo přes launcher ve složce s hrou tak mi to hodí tento error: https://bit.ly/2kOQp3B

Na internetu jsou doporučení na přeinstalování DirectX, NET Framework, updatování grafiky, vypnutí anti-viru atd, nic z toho nepomohlo.
Zkusil jsem i přeinstalovat samotnou hru, i přes to, že si sem na 100% jistý, že v tom problém nebude... taky nic.

Už 5 hodin se to tady snažím marně vyřešit a začíná mě to srát. Ten, kdo mi napíše kompletní návod jak pro retarda, co mám kde nainstalovat, odinstalovat, nahradit, tak aby to začalo fungovat, tak ode mě dostane 200kč na paypal (rovnou přiložte email).

Dík.

Přeinstalovat GTA V jsi zkoušel? Jestli jsi nahrazoval soubory ve složce System32/SysWOW64, tak si pravděpodobně rozdrbal OS. Doporučuji pro začátek vyzkoušet příkaz sfc /scannow

Příkaz sfc /scannow prohledá všechny chráněné systémové soubory a nahradí poškozené soubory kopií z mezipaměti

https://support.microsoft.com/cs-cz/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system

Takže obnovení systémových souborů proběhlo a přesto GTA V nefunguje, chápu to dobře? Pokud to tak je, tak už mě nic nenapadá. Body obnovení máš vypnuté, ještě můžeš zkusit fix co postnula Tomaskova45, ale předpokládám, že to taky nebude fungovat, když jsi přeinstalovával DirectX. Možná ti ještě někdo něco poradí, já to vidím na reinstall celého OS.