Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CoD Modern Warfare (2019)

Zdravim.

Nevíte, jestli bude tohle CoD jen digitálně na Battle netu nebo dají později ke koupi i na DVD? Abych si to nekoupil a pak třeba za měsíc to nevydali i na DVD. Co jsem koukal na obchody tak ve fyzický kopii je jen na PS.

No myslím že nebude. Jednak vzhledem k velikosti her posledních let by to bylo na xx DVDčkách, a pak téměř vše vychází dnes jako beta verze s xx GB "Day1" patchi, takže by vlastně stačilo, kdyby do krabicovky dali na cd instalačku battlenetu a k tomu přiložili lísteček s aktivačním kódem.