Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - Nefungujuce instalacie?

Zdravím. Moj otec si kúpil notebook (Lenovo Ideapad 320, viem žiadna herna vecička, jemu to stačí...) s win 10. Doteraz som s tymto OS nemal žiadne skúsenosti, sám som stále na win7 takže ja osobne vážne netuším. No k veci, skúsal nainštalovať nejaké staršie hry a vždy sa instalacia zasekne vo fáze "updating registration components". Takže to dal mne s tým, že či to nebudem vedieť, skúšal som kompatibilitu, spustiť ako správca vážne nič nepomáhalo. Dalej som googlil skoro hodinu a zistil som že presne útto vec vo win 10 robi viacerým. Ale nejake konkretnejšie riešenie som nenašiel. Celý ntb je nový, všetko ide okrem tohto problému s inštaláciami. Ak by niekto vedel čo s tým, tak dík za každú radu :D

Chalani každopadne diky za rady, nakoniec som včera ešte prezeral google a nejaké stránky a skusil som jednu radu. Konkretne som cely obsah DVD prekopiroval na disk, vytvoril z toho obraz disku ISO a z toho to už nainstalovat šlo. A jednalo sa o take tie staršie Medal of Honor, CoD 4 a 5 a HoM&M 5 a podobne hry do toho roku 2010 cca. Vo Win 8 to bolo že vraj kvôli nejakým konkretnym windows updatom, ale vo win 10 sa s tým asi nedá robiť nič.