Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Predám alebo vymením 2 hry

Čaute pri kúpe grafiky som dostal 2 hry
Wolfenstein Youngblood a Control

1 Hru vymením za FarCry New Dawn,Assassins Creed Odyssey,Shadow of the Tomb Raider,Dark Souls3 Deluxe Edition,Tom Clancys Ghost Recon Wildlands,A Plague Tale Innocence,Resident Evil 7+Resident Evil 6,Layers of Fear 2

Alebo Predám Wolfenstein Youngblood-25€ Paysafecard
Control-25€ Paysafecard

Hry sú na platformu-Bethesda.net a Epic Store.
:-)

Nechci ti kazit plány, ale klíče od grafiky za 83,3 % (5/6) ceny neprodáš. Nic proti, ale nemáš tu žádnou reputaci ani nic. Na Reddit marketplacu se klíče stejného původu prodávají za 50-60% ceny, od ověřených prodejců.
(ten Control ok, ale Wolfenstein stojí 30€ přímo na Steamu)