Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak si zlepšit ping?

Ahoj, ráda hraju hry jako třeba Left 4 Dead, CS:GO, TF2 atd... ale mám jeden problém - můj ping.
Když jsem připojená např. na ruský server, tak mám 80-110 ping, ale třeba můj kamarád z Francie má 40-70 ping.
Nebo když jsem hrála na britském serveru, tak jsem měla 50-60 ping, ale můj kamarád (CZ) měl 30-40 ping.
Ví někdo, jak navýšit ping ve hrách? Pomohl by třeba herní router nebo něco takového?

Ping sa nezvysuje, ping sa znizuje.
Ping je casova odozva od servera a tato casova odozva je spocitana casovymi odozvami jednotlivych routrov po ceste.
Ak mas po ceste k ruskemu servre 10 routrov(hopov) je pravdepodobne, ze bude tvoja odozva vyssia ako niekto kto ich ma po ceste 5.
Pocet hopov vsak nemusi rozhodovat, zalezi na rychlosti spracovania tvojej poziadavky samotnym hopom, ak je ten pretazeny tak mas vyssi ping ako niekto kto ide cez menej pretazene hopy.
To akou cestou sa napajas na server a cez ake hopy ides je dane a nevies to zmenit.
Herny router je samozrejme marketingova blbost.