Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minecraft módy na ps4

Zdravím. Chtěl bych se zeptat zda li na konzolový minecraft jdou nějak stáhnout módy jako na PC třeba pan prstenů nebo Dino módy.. A nebo zda li jdou servery jako na pc nějak vložit do ps4 minecraftu. Předem děkuji za váš čas

Takže sa snažíš urobiť z PS4 konzoli nový PC. Prečo si rovno nekúpiš nový PC? A snažíš sa ho urobiť z konzole?

Čo som hľadal na internete, módy pre PS4 nie sú. Resp. nenašiel som aspoň žiadny návod ako na to. Zrejme by si musel hru nejako špeciálne upraviť.

A nebo zda li jdou servery jako na pc nějak vložit do ps4 minecraftu.

Je to pravdepodobne PS4 Edition, nie Java Edition. Takže zrejme nie.

BTW: A skutočne to nie je také ťažké si sám vygúgliť.

Prvá otázka (zadáš do google) "PS4 Minecraft install mods", pokiaľ nič užitočné nenájdeš, zrejme sa to nedá.
Druhá otázka (zadáš do google) "PS4 Minecraft how to connect to server" pokiaľ nič užitočné nenájdeš, zrejme sa to nedá.