Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA San Andreas viac problémov...

Zdravím, hru mám na Steam, ale keďže používam módy pre SP (SinglePlayer) tak musím mať gta_sa.exe crack-nutý. Mám však také podozrenie, že to môže byť tím, že mám hru na Steam-e. Takže sa jedná o originál. Lebo keď som mal hru stiahnutú na starom PC (už neviem z akej stránky, ale bola stiahnutá z internetu) tak som žiadne problémy nemal. hra nepadala, všetky módy išli v poriadku.

Problémy:

1.) Keď hrám hru dlhšie, napíše mi to "Program prestal pracovať".
Skúšal som: Spustiť hru ako správca, spustiť hru s kompatibilitou Windows 7, re-install OS, iný crack
Záver problému: Skúsil som teda spustiť zatiaľ hru ako správca, uvidíme čo to urobí. Takže zatiaľ tento problém riešiť nemusíte, napíšem sem ako to dopadlo.

2.) Používam Cheat Menu Mod (pre SP), a keď urobím prvú misiu, idem uložiť hru, načítam hru, zobrazím Cheat menu, tak tam niektoré položky chýbajú. Resp. sú tam, ale text zmizne.
Skúšal som: Spustiť hru ako správca, spustiť hru s kompatibilitou Windows 7, re-install OS, iný crack
Záver problému: Cheat menu stále blbne, po načítaní save-u tam chýba text v niektorých riadkoch. Keď si dám novú hru, v cheat menu je všetko, nič tam nechýba.

Ďalšie informácie:
Všetky módy vrátane crack-u som stiahol zo stránky Game Modding (vygúgli si)
Hru mám zakúpenú na Steam-e.

PC komponenty (síce neviem na čo ich stále vyžadujete, ale tak aby sa to vyriešilo rýchlejšie, napíšem ich.)

CPU: Intel Xeon E5-2623 8-jadro
GPU: NVIDIA QUADRO P5000 16GB
RAM: 30 GB
MB: Neviem

Dodatok: Ak by bol niekto taký dobrý, prosím dajte mi keď tak link na inštaláciu GTA SA napr. z Uloz.To. Mne sa nedarí nič nájsť.

Hlavne chcem vyriešiť problém číslo 2. S problémom č. 1 zatiaľ riešenie mám, uvidím či sa bude dariť.

Konkrétne sa jedná o tento cheat menu mód.

Verziu CLEO používam 4.3.22.

Vopred ďakujem za odpovede a rady.

Řešení:

Tak som to už asi konečne vyriešil.

Stiahol som si warez verziu a tá mi faká bez problémov. Takže predsa len to je tím, že tá hra je Steam verzia.

Dočasne vyriešené. Budem to ešte sledovať, ale vyzerá to nádejne.

To je samozřejmě špatně. Taky mám Steam verzi, v SP spoustu módu a hraju i GTA:SAMP. Stačí si hru nainstalovat, pak downgradovat na 1.0 (v balíku si zatrhni i možnosti typu wide-screen atd.) - downgrader najdeš ve Steam komunitě nebo na googlu a vše fachá bez problémů :puff:

Tak ľudia, konečne som vyriešil problém zo Steam verziou hry. Stačí pomocou programu Downgrader downgrade-ovať verziu hry na 1.0. A hra ide skvelo.

Pomohla mi táto stránka: https://gtaforums.com/topic/927016-san-andreas-downgrader/

Akurát, je tu ešte jedna otázočka. Nie je to nelegálne? Nie že dostanem niektorý deň ban na Steam, že som upravoval súbory hry alebo niečo také. Lebo v pravidlách Steam-u sa píše, že je zakázané Cheat-ovať, alebo akokoľvek inak zvýhodňovať hru (pokiaľ sa nejedná o Workshop), teda VAC Ban

To je samozřejmě špatně. Taky mám Steam verzi, v SP spoustu módu a hraju i GTA:SAMP. Stačí si hru nainstalovat, pak downgradovat na 1.0 (v balíku si zatrhni i možnosti typu wide-screen atd.) - downgrader najdeš ve Steam komunitě nebo na googlu a vše fachá bez problémů :puff:

Tak ľudia, konečne som vyriešil problém zo Steam verziou hry. Stačí pomocou programu Downgrader downgrade-ovať verziu hry na 1.0. A hra ide skvelo.

Pomohla mi táto stránka: https://gtaforums.com/topic/927016-san-andreas-downgrader/

Akurát, je tu ešte jedna otázočka. Nie je to nelegálne? Nie že dostanem niektorý deň ban na Steam, že som upravoval súbory hry alebo niečo také. Lebo v pravidlách Steam-u sa píše, že je zakázané Cheat-ovať, alebo akokoľvek inak zvýhodňovať hru (pokiaľ sa nejedná o Workshop), teda VAC Ban