Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem minecraft herobrine mod spawnování

Ahoj, mám verzi 1.4.7 hraju jeden modpack, a herobrine se mi spawnuje pouze pokud sem na nově vygenerovaném chunku, když sem někdě byl, můžu tam být klidně 10h a herobrine se nespawne,
to asi není uplně normální chování modu ne? Nevíte čím to je? Ten mod je v tajtom stavu docela nepoužitelnej...

Hraju na survival a zakládal sem svět na survivalu,

herobrine se mi spawnuje pouze pokud sem na nově vygenerovaném chunku, když sem někdě byl, můžu tam být klidně 10h a herobrine se nespawne,

tak se mi po těch 10h spawnul doma na 5s a zas zmizel :-D ani noční můry nefungují