Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam laboratoř, info

Na Steamu (na hlavní stránce klienta) se objevila možnost vyzkoušet připravované změny/vylepšení klienta, píše o tom tento článek: https://games.tiscali.cz/oznameni/ve-steam-labs-ochutnate-nove-prvky-redesignovaneho-steamu-330625

Zaujala mě ta druhá možnost, tzv. "doporučovač" her podle zadaných preferencí.
Nastavil jsem si neznámé/zapomenuté hry a zcela náhodou jsem objevil (pro mě) hodně zajímavý titul. Šup s ním do wishlistu… a za chvilku jsem neodolal a koupil. Globesweeper, https://store.steampowered.com/app/982220/Globesweeper/
(..jasně, pro někoho blbý "hledač min". Pro někoho zase výzva ;-) )

Tím nechci dělat té hře nějakou reklamu (i když by si to IMHO zasloužila a určitě tam strávím spousty hodin..), jen upozorňuji na možnost, nechat si "vygenerovat" potenciálně zajímavé hry dle vašich preferencí.

Ostatní "video fičury" mě nijak nezaujaly.

Je tam podrobnější nastavení jako stáří hry, její známost/neznámost, možnost preferencí typu her.
Když hýbeš s posuvníky, průběžně se sezanam mění.
Vidíš hodně her najednou.

Fronta se mi zdá taková více zkostnatělá, projíždím ji (víceméne bezmyšlenkovitě) akorát, když z toho padaly kartičky.