Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Humble monthly...

..nabízí zajímavé kombo za 12$
Kingdom Come + Surviving Mars + ???

Nemám s měsíčním předplatným žádnou zkušenost, ale tohle mě i láká. Předplatné se dá zrušit, a prý za x měsíců (až zase bude zajímavá nabídka) zase (na měsíc) založit... využil jste někdo toho?

Kingdom Come: poznamka mimo, te hre ted vysla Royal edice nebo-li GOTY, ja mam jen obycejnou (navic za 20E narozeninovou cenu na GOGu co pred casem meli) a kdyz prictu cenu te obycejne hry ve sleve co jsem mel + dokoupeni packu na DLC, tak se mi to sakra nevyplaci a jednotlive DLC uz vubec ne.
Pritom nektere DLC vypadaji hodne zajimave, takze zvaz jestli si nepockas na slevu Royal edice.

Dneska jsem dohrál to první DLC o přestavbě Přibyslavic(From the Ashes) a musím říct jediný :-D - ti, co si to koupili při vydání byli pěkně podžoněni, docela moneygrab. No nic, jedu dál, ty ostatní snad budou lepší.

Teď jdu hrát druhý s Janem Ptáčkem(The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon), za mě nejzajímavější postava ve hře. Prostě bohém šlechtic. :-D Je s nim prdel a to mě baví.

Tak už jsem dohrál všechny DLCéčka.

Tenhle bundl nekupujte za víc než 15 éček. https://store.steampowered.com/sub/368777/

Nejslabší DLC rozhodně From the Ashes, při přestavbě Přibyslavic máte velice nízkou možnost kreativity a je to dobrý možná tak na investici peněz, která se vám později zúročí. Když investujete cca 30+k grošů, vesnice už začne vydělávat(postavte nejdříve dřevorubce, pekárnu, obchod, most a hospodu).

Dostavíte-li úplně všechno, budete denně vydělávat cca 1700 grošů, pak si stačí jednou za čas přijít do vaší vesnice a vyberete si třeba i 40k grošů a nakoupíte nejlepší vybavení včetně koně.

* Obilí kupte v Samopši, vyjde nejlevněji, 80 grošů na den.
* Kámen budete mít za 3000 grošů, pokud máte dobrou výřečnost(12+), můžete kdyžtak použít lektvar "mluvka", který vám přidá +5 na výřečnosti.
* Od uhlířů severně od hospody Na Mýtince dostanete denní zásobu uhlí za pouhých 180 grošů, pokud pomůžete Zrzkovi v jednom questu.
* Zvěř kupte v Sázavě za 50 na den, narozdíl od té v Ledečku(30 na den) je kvalitní.

# Jako rychtář budete mít možnost rozhodovat při komunálních soudech, asi nejlepší část DLC

Jinak mě pěkně sralo, že s lokátorem musíte chodit na každé místo, kde hodláte stavět, holt umělé prodlužování už tak krátkého DLC, za 10 eur to byl fakt complete garbage, když to porovnáme s prvním datadiskem do Zaklínače 3, který stál myslím stejně.