Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taky se vám to děje?

Jako někdy občasný bug steamu se to dějě, ale dneska se nenačítají některé obrázky a kvůli tomu například nelze plynule prodávat na trhu, prohlížet některá fora atp. Nutno dodat že pc to není ten mám za 40000,-, což je myslím dost, dějě se vám něco podobného?

Občas jo, může to být přetížeností serverů Steamu či nějakým (jeho) výpadkem. V průběhu slevových akcí bych se tomu ani nedivil - i když poslední roky to není žádná sláva (nabídky se denně nemění), "nával" bývá hlavně při zahájení slev.