Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co říkáte na Xen?

Vyšla technická beta části Xenu, poslední části předělávky Half-Life 1, tedy Black Mesa.
Více informací a návod na zprovoznění zde: https://steamcommunity.com/games/362890/announcements/detail/1613893608676653038

Co na to říkáte?

Já jsem původní Xen vůbec rád neměl, ale tohle vypadá báječně. A hlavně, je to mnohonásobně rozlehlejší, komplexnější, půjde o zcela nový zážitek. Základní schéma/cíl původních misí sice zůstává (ano závěrečnou částí bude souboj s Nihilantem), ale délka hry se notně prodlouží.

Vizuálně je prostředí Xenu nádherné. A dost mi to připomíná "odvrácený svět" ze hry Obduction; kdoví, zda se jedni od druhých neinspirovali ;-)

Black Mesa vysla puvodne zdarma mimo Steam s tim, ze autori uz tenkrat rekli, ze Xen prekopou a bude velkej a taky zpoplatnenej. Takze dostali svym slibum s tim, ze Xen bude soucasti placene Steam verze Black Mesa. Jenze me hra neuchvatila tolik, ze bych to chtel hrat podruhe (ikdyz to byla celkove dobra hra) a nesteamovskou verzi Black Mesa mam davno dohranou. Tudiz jednoznacne vim, ze tohle vynecham.