Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalující Steam

Zdravím ve spolek.
Už pár měsíců mám problém s pomalým stahováním na Steamu. Když dám stahovat nějakou hru, tak stahování začíná na 1.7 MB/s což je odpovídající k rychlosti od poskytovatele když počítám s částečnou ztrátou během přenosu přes wifi. Asi za 5 sekund to začne klesat a do minuty jsem na cca 360KB/s kde se to drží až do konce stažení. Ve steamu nemám žádné zapnuté omezení. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Podobně to mám i s torrenty na uplay i v originu.
Děkuji za zájem.

Nejake mobilni pripojeni datoveho charakteru * a vyzkusit, jestli to bude delat taky, kdyz jo, tak asi problem na tvem PC, kdyz ne, tak nejaky sitovy prvek, bud odchazi tvuj router pripadne nejaka divna konfigurace nebo proste je problem u poskytovatele a musis se obratit na nej.

* donest PC ke kamaradovi, kteremu vse funguje ok a zkusit to u nej.