Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Končím se Steamem

Steam mě neskutečně nasral.
Koupil jsem si v letní akci hru Project Cars 2 a následně jsem spustil Steam a hra se mi tam aktivovala, kromě položky "HRY" se mi vytvořila nově položka "VR" a hra se ukazuje jak tam tak i tam. Jsem dal hru z VR skrýt a ona se skryla úplně, takže se tváří jako bych ji neměl, ale zmizelo VR. To VR mi totiž rozhodilo moje kategorie, tudíž jsem se snažil to nějak vyřešit, ale záhy jsem zjistil, že to nejde.
Tak jsem udělal jedinou zbývající možnost, že jsem hru vrátil a napsal jsem jim, že žádný VR nemám a tudíž to nechci.
Tak doufám, že mi vrátí co nejdřív peníze zpátky.

Jestli mi peníze nevrátí, tak kupuju lístek na letadlo a dojedu toho Newella do Ameriky zastřelit, okrádat se nenechám.

Jinak prostě s nima končim, budu si hry kupovat jinde na normálním GOGu. Když tam nebudou, tak víte co, já se na ně na všechny můžu vysrat.

Řešení:

Byl jsem okraden, zaplatil jsem za Project Cars 2 380Kc a vratili mi jenom 360Kc. Uz si nikdy nic na Steamu nekoupim. (Je mi zrejme, ze za to muzou ruzne prevodni kurzy, ale stejne proste konec, dohraju hry co uz mam, ono to je stejne na dalsi dva roky minimalne a pak uz budu podporovat jen GOG a hrat hry jen odtamtud.)

Hoši, jako Steam.... Steam tu zítra nemusí být.
Navíc je i pro Steam problém udržovat staré hry tak, aby jely i na moderních mašinách.

Můj bratránek si jednu hru nekoupil jenom proto, že není na Steamu, na který je hrdý, že tam má co nejvíce her.
Lidi, já Vás trochu nechápu, co je v životě jisté?
Dohraju hru a už se o ni nezajímám.

Každý to tak nemá - kdyby nebyla online SW:TOR tak znova mastim KOTOR 1 a 2. Třeba. Taky pojem "dohraju hru" je dost relativní, některé hry mají dost solidní replayabilitu (Crusader Kings, Europa Universalis,...). A některé se ani dohrát nedají (Football Manager, E/A Truck Simulator,..). A v životě jsou jisté pouze 2 věci...

Jo, jo. Dragon Age Origins a II, jsem hral dvakrat. Stejne tak bych chtel jeste letos mozna pristi rok hrat hry, co mam naplanovany novy, ale pak bych se hrozne rad vratil k celym seriim Mass Effect 1-3 a Zaklinac 1-3 a zkusil bych si to rad uzit jeste jednou. Musim rict, ze i Risen 1-3 bych si dokazal predstavit hrat znovu, ale vim, ze k tomu nedojde kvuli casu. A jeste Gothic 3 bych zkusil zmodovat tou vylepsenou fanouskovskou grafikou a klidne bych to dal po druhe. Uvidime, treba se do budoucna vyvojari zameri na hry jako Fortnite a PUBG a ja si budu hrat v klidku stare hry znovu. :-)