Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno paysafecard

Chtěl sem si koupit paysafecard, prodávají to nq každé benzínce? Díky.

Téma je vyřešeno, další nesmysly netřeba přidávat. (Kurt)

loading...

???

Prijdu do trafiky a rikam, dobry den, slysel jsem, ze byste meli umet na terminalu Sazky tisknout kody pro PaySafeCard. Prodavacka na to jako by to byl jeji denni chleba, jasne.
Driv jsem chodil do Tipsportu, ale tam na me koukali tak, ze by radsi, kdybych za tisicovku vsadil a ne si nechal tisknout kody.