Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA SA

Ahoj, snad mi někdo konečně poradí, odkázali mě sem do této poradny.. Včera jsem si přeinstaloval Windows na W-7, ale od té doby mi nejde GTA sa. Rozkliknu ikonku a následně se zobrazí u myši kolečko načítání, ale i přes to za chvilku zmizí a nic se neděje

GTASA mi na 3 roky neupdatovaných W7/Pro funguje bez jakéhokoliv problému.
Je ale potřeba nastavit kompatibilitu na Win98/ME.
(s tímto nastavením mi GTASA běží i na W10/Pro).

Mám jak DVD verzi, tak Steam, používám tu DVD, patch na 1.01.
Multi nehraju.