Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Assassin's Creed Black Flag-100% využití procesoru

Hezký podvečer všem. Jsem zde z dotazem. Včera jsem si po dlouhé době nainstaloval Assassin's Creed Black Flag a co mě po spuštění překvapilo,bylo to že jedno jádro procesoru bylo vytíženo na 100% a zbylé 3 na 30 až 40%. Procesor mám i5 3570k a není taktovaný. Jak to vyřešit? U jiných her se tento problém nevyskytuje. Děkuji. Ještě doplním že hra je koupená přes Xzone.

Hru můžeš samozřejmě do 14 dnů dle zákona vrátit, nicméně to nemusí být prodejcem, ale může to být různými příčinami jako je vývojář (v pozadí může běžet miner při desítkách miliónů kopoii to už nějaké to euro hodí sice je to nic oproti tomu co vydělá UBISOFT z prodeje hry (kopií) o tom co vynesou mikrotransakce a skiny vůbec nemluvě ale i tak je to jedna z mnoha možných příč in tohoto problémů u UBISOFT bych se tomu asi ani.nedivil xD, dále nuže být problém v tom že máš nastavení na úplně maximum a prostě to pc nezvládá, problém může být samozřejmě i v tom že není taktovaný procesor jak si psal, což vidím také jako možný problém, pokud je pravda že u jiných her se problém nevyskytuje je to divné, opravdu si zkoušel úplně všechny hry co existují včetně předchozích dílu assqains creed od firmy UBISOFT? Nemohlo to být jen jednorázové stejný problém přetrvává pokud tuto hry pustis znovu?

Může to být i návštěvou toxické stránky, s miner virusen ale není běžné 100% běžné to je maximálně 70%, pokud si navštívil toxickou stránku s tezbou v prohlížeči lze to jen zavřít a restartovat, domnívám se že pokud jde o virus asi bude nutné tovární nastavení nebo špičkový antivirus.

Pěkný večer všem přeji. Dnes jsem znovu nainstaloval Assassin's Creed Black Flag a opět jede to poslední jádro procesoru na 100%. Může to být optimalizací? Ve hře mám nastavený limit na 60 snímků a zapnutý V-Sync. V městské oblasti mi to padá na 50 snímků. Už si nevím rady.