Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft Xbox One S 1TB

Zdravím,chci se zeptat zda přes Microsoft Xbox One S 1TB lze hrát i pohybové hry,zda to má pohybový senzor. V popisu jsem ho nenašel,ale moc se v tom nevyznám a třeba se tam nepíše,že je to už samozřejmostí. Případně zda můžete doporučit konzoly na hraní pohybových her.

K xboxu si musíte dokoupit kinect na hraní pohybových her. :)

https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-one-kinect/

# a ještě si musíte koupit tento spešl adaptor

https://hrybazar.cz/p%C5%99%C3%ADslu%C5%A1enstv%C3%AD/2791-official-kinect-20-adapter-cable-for-xbox-one-s-windows-xbox-one-0885370862478.html

Na vyblbnutí na zahradě je možná lepší koupit starší bazar x360 s kinectem...

Ano přesně tak, jenom se mi nezdá ta malá paměť xboxu, můžete koupit někde za pár korun alespoň 250gb disk a připojit ho jako externík(případně ho namontovat dovnitř)

Jo, vlastně na tu předchozí generaci konzolí vydávali ještě hry cca ve finálním stavu a né ve dnešních šlépějích, kdy máš hru na blu-rayku, ale beztak si musíš stáhnout day1 patch, který má jako celá hra.

Hele, pokud to ten člověk chce pouze na ty kinect věci, tak je to úplně jedno.

Kinect podpora je beztak i na xbox one dead. Navíc, hry na kinect pro X360 máš zapakatel a na zahradě si s tím užiješ tak či tak.