Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL 19 Xbox One S

Zdravím! Kúpil som si v obchode jrc konzolu xbox one s kde súčasťou bola aj nhl 19. Avšak nemám ju v češtine. Nie je to veľký problém ale zaujímalo by ma či nie je možnosť si ju nejako nastaviť. To že v xbox čeština ani slovenčina nie je to viem. Napadlo by ma či tomu nevadí že mám lokaciu Slovensko nastavenu. A ak to je problém či by sa zmena lokacie preniesla do hru okamžite alebo až po opätovnom preinstalovani.

Vopred ďakujem.

V nastaveni nhl nie je žiadna možnosť zmeny, nie je to tam ani uvedené. Jedine co ma napadlo je zmena regiónu v xboxe. Alebo možnosť že xbox ponúka zmenu jazyku v nastaveniach tej hry ale ešte nie som tak zoznámeny s tou konzolou a nemám taký prehľad.