Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam statistiky - pochlubte se!

Pochlubte se vašemi statistikani na steamu
Počet her odehrané hodiny steam úroveň a také kolik máte přátel.

Můj účet vypadá takto:
Počet her: 84
Úroveň: 100
Odehraných hodin: cca. 1200
Přátelé: 78

divim se ze jsi tefil

Jo "tefil", asi uz ti za ty pindy nekdo vytriskal zuby.
Kdyz uz nekoho opravujes tak se alespon pokus jedno slovo z tech tri napsat spravne, zacni treba velkym pismenem na zacatku vety. Vypada to pak divne kdyz nekoho opravujes a sam pises jak krypl.

uz to vidim, profil - hry - vsechny hry - musi se spocitat

jenze na chalupe hraju v offlinu, takze tam vsechno neni.

Na vrcholu seznamu mam Two Worlds II - 142 hodin - WTF? - mi to prijde, ze to neni mozny.

(Cast her mam jen na UPlay, ktere zadne statistiky neposkytuje a cast her mam na GOGu, predpokladam, ze Zaklinac 3 bude nejdelsi hra, kterou jsem hral, ale ted to zapinat nebudu, jenom kvuli tomu, abych se podival.)

Yep, takto, nebo si po jedné poctivě proklikávat knihovnu jako takovou. :-D

Neměl jsi to často puštěné v pozadí, mezitím co jsi třeba pracoval? Občas se stává, že hru pustíš, minimalizuješ ji, koukneš se na něco na YT a to tě odvede úplně do jiných krajin kyberprostoru.

Jinak, já mám 514 hodin na dotě, neboť jsme to poměrně dost hráli se spolužákama ještě na základce. To byla bomba, nasírat Rusáky a pak pozorovat jejich "cyka blyat" a podobný chujoviny. :-D
- Když někdo kecal sračky, tak jsme mu tam prostě pouštěli 50 centa, death metal a jiný bomby do voice chatu.

JJ, zaklínač je pěknej žrout času, na něm mám cca 500 hodin.

Verim tomu, ja mam taky dost hodin na tom Zaklinacovi 3, bych rekl ze 150 hod urcite a to jsem dal jen jeden datadisk a zdaleka ani nahodou nevyzobal vsechny ?, tudiz pokud to jel fakt poctive, tak klidne tomu cislu verim. Taky u Zaklinace 3 je to dost otazka pohybu, chodil pesky, jezdil na koni nebo pouzival rychly cestovani a hned mas obrovskej rozdil v casovem obsahu hry.

Holy99: Jo, to je pravda, to obcas delam, sice ne na dlouho, ale obcas hru jen minimalizuju a jdu kouknout na email nebo treba na poradnu. Nebno taky hru necham pustenou a odejdu na chvili delat neco jinyho. Otazka ale je, co je vlastne to cislo (odehrane hodiny), je to pocitane od chvile, kdy se spusti hra nebo to odecita nejak chytreji a kdyz je clovek v menu nebo treba kdyz neni pohyb mysi nebo stisky klavesnice, tak to nic neodecita? Ptam se i proto, ze u spousty jinych her ty cisla sedi mnohem vic tomu, kolik by ta hra mela trvat a kolik trvala.

- Takze Pan je vlastne podvodnik ! ]:) Lec neznam.
- Také mi nekdy ujela ruka a pres Gchating jsem se u sputené hry naboural do dat ulozené v pameti a prepsal DWord, Word, 4byte etc ve vyhledanych (integer, float etc) hodnot v RAM. Hlavne u her kde si musis neco (itemy) dokupovat za penize.
* V Kingdom deliverence jsem tak milionar a stale vyrabet a hledat sejfovice me zacalo lézt na hrb. Nejde to samozrejme u vsech her, ale u nekterych online jsou ty polozky opravdu predrazené. Jinak cheats nepouzivam. Parkrat jsem to zkusil, ale hra me pak prestala bavit, spis bych rekl ze mi to tu hru zkazilo jak v necem pomohlo.

O tom už kdysi psal myslím kocour, ale mám trochu obavu to používat, svěřovat své údaje něčemu cizímu.. (vím, píšou, že je to bezpečné).

Když jsem měl hry s kartičkami, které jsem hrát nemínil (zbytky z bundlů), prostě jsem je nainstaloval a klidně jich spustil třeba 5 najednou, shodil na plochu a dělal si svoje. Za pár hodin jsem to vypnul a hry smazal, kartičky vytěženy.